Про нас

Це було неймовірне дійство… роки мрій, багато роботи та випробувань… і ось: весна 2014-го – повний зал сміху, радості, теплих обіймів…
Ми відкрились!

Але ще задовго до щасливого весняного відкриття, кафе було просто мрією. Мрією однієї львів’янки з двадцятирічним досвідом вегетаріанства – Дарії Яремчук. Спочатку вона почала проводити курси вегетаріанської кухні для львів’ян, та найбільшою мрією було власне кафе.

І незабаром у центрі Львова Дарія відкриває перше вегетаріанське кафе Green разом із друзями – Катериною Черкасовою та Вадимом Хребтовим.

Дарія Яремчук
Власниця
Корисна, смачна і приготовлена з любов'ю їжа, приносить нам задоволення та радість, додає здоров'я. Кафе - це місце, де можна відчути усі смаки здорового життя. Завжди на вас чекаємо.
Вадим Хребтов
Шеф-кухар
Коли вирішили, що кафе відкриють у Львові, я не роздумуючи приїхав разом із дружиною. Зараз Green став для нас другим домом. Готувати їжу для мене це немов дихати…
Катерина Черкасова
Директор
Дуже приємно бачити, як багато людей цікавляться вегетаріанством та здоровим харчуванням. Ми мріяли створити затишок, та атмосферу закладу, в який хочеться повернутись знову. Green - місце, де завжди вам раді!
Юлія Білобжевська
Івент-менеджер
Ніколи й мріяти не могла, що моя робота стане для мене цілим життям, а місце де працюю - моїм домом… але мріям іноді судилося збуватися і тепер я працюю в найкращому місці, і назва йому – арт-кафе Green. Для мене Green – острівець в цьому галасливому світі, де я можу просто відпочити серцем.
Тоня Швець
Дизайнер
Поїсти, відпочити та просто поговорити з друзями. Мабуть, для цього створені кафе… Але кафе, в якому можна смачно і корисно поїсти, при цьому ще й дбаючи про друзів наших менших та екологію планети, це рідкість. Коли я вперше зайшла у Green, я відчула турботу, затишок і любов у кожній деталі, тому я рада бути частиною цього.

Смакуй. Спілкуйся. Живи у Green!

Відгуки про нас