Про нас

Це було неймовірне дійство… роки мрій, багато роботи та випробувань… і ось: весна 2014-го – повний зал сміху, радості, теплих обіймів…
Ми відкрились!

Але ще задовго до щасливого весняного відкриття, кафе було просто мрією. Мрією однієї львів’янки з двадцятирічним досвідом вегетаріанства – Дарії Яремчук. Спочатку вона почала проводити курси вегетаріанської кухні для львів’ян, та найбільшою мрією було власне кафе.

І незабаром у центрі Львова Дарія відкриває перше вегетаріанське кафе Green разом із друзями – Катериною Черкасовою та Вадимом Хребтовим.

Дарія Яремчук
Власниця
Корисна, смачна і приготовлена з любов'ю їжа, приносить нам задоволення та радість, додає здоров'я. Кафе - це місце, де можна відчути усі смаки здорового життя. Завжди на вас чекаємо.
Вадим Хребтов
Шеф-кухар
Коли вирішили, що кафе відкриють у Львові, я не роздумуючи приїхав разом із дружиною. Зараз Green став для нас другим домом. Готувати їжу для мене це немов дихати…
Анна Скакун
Директор
Green - це надзвичайне місце, де відчуваєш любов в кожній деталі: доглянуті квіти, фотографії на стінах, затишний інтер'єр, яскраве та надзвичайно смачне меню і люди, які щиро посміхаються тобі. Я закохалася в нього з першого погляду і дуже щаслива, що стала частиною унікального проекту, здатного змінювати серця.
Юлія Білобжевська
Івент-менеджер
Ніколи й мріяти не могла, що моя робота стане для мене цілим життям, а місце де працюю - моїм домом… але мріям іноді судилося збуватися і тепер я працюю в найкращому місці, і назва йому – арт-кафе Green. Для мене Green – острівець в цьому галасливому світі, де я можу просто відпочити серцем.
Тоня Швець
Дизайнер
Поїсти, відпочити та просто поговорити з друзями. Мабуть, для цього створені кафе… Але кафе, в якому можна смачно і корисно поїсти, при цьому ще й дбаючи про друзів наших менших та екологію планети, це рідкість. Коли я вперше зайшла у Green, я відчула турботу, затишок і любов у кожній деталі, тому я рада бути частиною цього.

Смакуй. Спілкуйся. Живи у Green!

Відгуки про нас